Systém Kanban

Se systémem Kanban ušetříte na skladovacích nákladechSe systémem Kanban ušetříte na skladovacích nákladech. Jde o systém řízení výroby, který je založen na nízkém stavu zásob ve výrobě a krátkých dodacích lhůtách. Kanban funguje na základě provozních a pojistných zásob.

  • Provozní zásoby jsou uloženy v boxech přímo ve výrobě. Vše je přehledně označené štítkem, kartou nebo čárovým kódem. Tímto se sleduje spotřeba položek ve výrobě, aby nedošlo k nedostatku zboží.
  • Pojistné zásoby pro vás vedeme v našem skladu a průběžně je doplňujeme do výroby. Vy tak ušetříte za pronájem a logistiku.

Se systémem Kanban ušetříte na skladovacích nákladech. Napište nám a nechte si dodávat spojovací materiál od MEKR'S dle ověřeného principu "just in time".

Jak to chodí krok za krokem

  1. Nejdříve s vámi probereme vaše skladové kapacity, spotřeby materiálu za dané období, značení a na základě toho navrhneme řešení kanbanových dodávek.
  2. Navrhneme a zajistíme regály, zásobníky či štítky a vytvoříme přehledný systém zásobování. Díky čtečkám čárových kódů se logistika výrazně urychluje.
  3. Na základě automaticky vygenerovaných objednávek zajišťujeme pravidelné a plynulé doplňování provozních zásob do výroby.
  4. Pojistné zásoby na našem skladě pravidelně sledujeme a jejich objem přizpůsobujeme vašim potřebám. Všechny doklady (faktury, dodací listy,…) vám zasíláme elektronicky a vy si je tak můžete pohodlně zavést do účetnictví.
  5. V systému nedochází k výkyvu zásob zboží ani k cenovým výkyvům. Pro určité období vám zajistíme stálou cenu produktů a spolehnout se můžete i na kvalitu produktů, kterou pravidelně kontrolujeme ve vlastní laboratoři.

Máte zájem o systém řízení výroby Kanban? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.© 2020, MEKR´S s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑