Veletrh Fastener Fair a celoevropský úspěch společnosti MEKR‘S

03.05.2017 15:56

Veletrh Fastener Fair a celoevropský úspěch společnosti MEKR‘S

Veletrh Fastener Fair v německém Stuttgartu je světovou jedničkou v oblasti spojovacího a upevňovacího materiálu. Tento veletrh si nenechá ujít nikdo, kdo v této oblasti něco znamená. A již tradiční účast společnosti MEKR’S na něm bezesporu potvrzuje, že právem patříme ke špičce ve svém oboru. Hlavní je představení rozsáhlého sortimentu a služeb, jejichž kvalita řadí naši společnost mezi nejvýznamnější distributory v celé Evropě.

Na místě expozice letošního ročníku Fastener Fair Stuttgart radil zákazníkům náš profesionální tým ohledně produktů i našich služeb. Veletrh je také skvělým místem pro udržování obchodních kontaktů a získávání nových. To můžeme využít ve prospěch našich zákazníků, kterým dodáváme vždy jen ty nejlepší produkty.

Proč jsme evropskou jedničkou

V našem velkoobchodním skladě naleznete přes 60 tisíc položek materiálu. Mezi zásadní přednosti patří také doba dodání objednaného zboží. Vybraný sortiment obdrží naši klienti již do druhého dne! Náš reálný obrat čítá kolem půl miliardy korun. Stali jsme se tak skutečným lídrem a jsme velice konkurenceschopní i v dalších zemích Evropy.

Veletrh Fastener Fair a celoevropský úspěch společnosti MEKR‘S

Stavíme na poctivém jednání se zákazníky, dbáme na kvalitu nabízeného zboží a chováme se šetrně k životnímu prostředí. To jsou základní podmínky pro náš stálý rozvoj.

- Vedení společnosti MEKR’S

Jak jsme úspěchu dosáhli

Naše firma vznikla jako malá prodejna spojovacího materiálu v Úpici už v roce 1994. Dílo pana Jana Melichara st. je důkazem, že i na malém místě se dá dosáhnout velkých věcí. Za dobu své existence jsme se dokázali vypracovat ve velice úspěšnou velkoobchodní společnost, která se zabývá prodejem spojovacího materiálu, svařovací a kotevní techniky i hydraulických systémů.

Od počátků jsme prošli dlouhým vývojem a disponujeme zkušeným obchodním a technickým týmem, který sortiment zná jako své boty, je rychlý a hlavně spolehlivý. Aktivně se prezentujeme na trhu a hledáme nové možnosti, jak jít s dobou a být atraktivním obchodním partnerem. Členem našeho týmu se může stát každý, kdo je ochotný přispět k dalšímu rozvoji značky MEKR’S.


Výhody chemických patron

Chemické patrony mohou být použity v interiéru i exteriéru. Jsou beznapěťové, proto umožňují malé okrajové vzdálenosti.


© 2020, MEKR´S s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑