Ruční nýtovací nářadí, ze kterého vás nebude bolet ruka

S nýtovacími kleštěmi z nabídky MEKR´S připevníte trhací, šroubové či maticové nýty na milimetry přesně. Celokovová konstrukce z vysokopevnostní oceli dodá kleštím sílu a propracovaný tvar zase jistotu, že vás z nich nebudou bolet ruce.

Pro nýty malých průměrů a lehkých materiálů (hliník) doporučujeme použít jednoruční kleště. Se stoupajícím průměrem nýtu a u materiálů jako je ocel, zvolte robustnější obouruční pákové kleště. Ne vždy ale před nákupem víte, na co všechno budete nářadí potřebovat. V tomto případě doporučujeme univerzální ruční nýtovací kleště, které připevní jak trhací, maticové, tak šroubové nýty a díky výměnným komponentům také všechny velikosti a typy nýtů.

MS 1   Profesionální ruční pákové nýtovací kleště na trhací nýty využijete v průmyslových provozech. (rozsah 2,4-4,8mm).

MS 2   Profesionální ruční pákové nýtovací kleště na trhací nýty využijete v průmyslových provozech. (rozsah 4,0-6,4mm)

MS 22   Profesionální kleště na trhací nýty s celoželezným tělem pro montážní práce. (rozsah 2,4-4,8mm)

MS 3   Profesionální ruční pákové nýtovací kleště na maticové a šroubové nýty s novým rychloupínacím systémem jsou určené pro průmyslové využití. (rozsah maticových nýtů M03-M08, rozsah šroubových nýtů M04-M06)

MS 33   Profesionální ruční kleště s celoželezným tělem na maticové a šroubové nýty doporučujeme pro montážní práce. (rozsah M03-M06)

MS 4   Profesionální ruční pákové nýtovací kleště s novým rychloupínacím systémem připevní maticové a šroubové nýty. Kleště jsou určené pro průmyslové využití. (rozsah maticových nýtů M03-M12, rozsah šroubových nýtů M04-M08)

MS 4+   Profesionální ruční pákové nýtovací kleště s novým rychloupínacím systémem a svidříkem pro snadnou instalaci matic a šroubů. Doporučujeme do průmyslových provozů. (rozsah maticových nýtů M03-M12, rozsah šroubových nýtů M04-M08)

MS 5   Profesionální ruční nýtovací kleště s novým rychloupínacím systémem a ráčnou pro snadnou instalaci matic a šroubů v obtížně přístupných místech. Doporučujeme do průmyslových provozů. (rozsah maticových nýtů M03-M12, rozsah šroubových nýtů M04-M08)

PLRS  Jednoruční nýtovací kleště na trhací nýty pro montážní práce malého rozsahu jsou vybavené otevírací pružinou. (rozsah 2,4-5,0mm)

Rádi vám objednáme veškeré náhradní díly, jako jsou kleštinky, trnynástavce. V případě, že si z naší nabídky nevyberete, můžeme se domluvit na objednávce nářadí u jiného dodavatele.

Přejít do e-shopu

Potřebujete víc informací?
Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Výhody chemických patron

Chemické patrony mohou být použity v interiéru i exteriéru. Jsou beznapěťové, proto umožňují malé okrajové vzdálenosti.


© 2020, MEKR´S s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑